Tallrik 1900-tal

355677

TALLRIK, neapelliknande märkning, 1900-tal, tryckt, målad samt förgylld dekor av fåglar, diameter 24 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Keramik/Porslin

Tallrik 1900-tal

Budhistorik (5 bud)
2295061
600
2295060
550
2295052
500
2295052
2280320

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.