Anders Zorn etsning

355675

ANDERS ZORN (1860-1920): "Sommar", ur Ord och Bild, signerad i plåten, etsning, 17,8x12 cm
LITTERATUR: Se Hjert & Hjert S. 248.

Tavelvagn 5

Anders Zorn etsning
Budhistorik (18 bud)
2265663
1 700
2278244
1 600
2265663
2269553
1 400
2265663
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.