Servisdelar Meissen

355672

MEISSEN, kanna med lock, 3 koppar på fat (kopia efter svanservisen Brühl)samt 4 udda koppar på fat, porslin, delvis emaljmålat, kannans höjd 18 cm

Delvis med nagg och skador

Keramik/Porslin

Monter 27

Servisdelar Meissen

Budhistorik (19 bud)
2278900
4 800
2279773
4 600
2278900
4 400
2279772
4 200
2278900

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.