Louis Poulsen bordslampa

355670

POUL HENNINGSEN för LOUIS POULSEN, bordslampa, "PH 4/3", skärm i matt vit plåt, fot i förkromat stål, etikettmärkt, höjd ca 54 cm
PROVENIENS: Tullverket

Smärre bruksslitage

Belysning, Bordslampor, Design

Rum 7

Louis Poulsen bordslampa

Budhistorik (26 bud)
2283533
3 400
2283435
3 200
2283532
3 200
2283435
2 800
2282301
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.