Litografier Mörner Olson Lorentzon

355669

GRAFISKA BLAD, 3 st, kompositioner, signerade Mörner, Waldemar Lorentzon, Erik Olson 1967, 10/310, färglitografier, ca 38 x 48, 55 x 39, 48 x 64 cm

Mindre fläck (Lorenzon)

Tavelvagn 28

Budhistorik (20 bud)
2278674
2278673
1 400
2277019
1 300
2277018
2273767

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.