Oidentifierad konstnär oljemålning

355668

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), blomsterstilleben, signerad P Riehard, olja på duk, ca 54x65 cm

Duk med lagning, retuscher, krackeleringar

Rum 5

Budhistorik (25 bud)
2278140
1 800
2278055
1 700
2273247
1 600
2278053
2273247
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.