Byrå, 1800-talets mitt

355666

BYRÅ, England, 1800-talets mitt, 5 lådor, fanérad i mahogny, beslag i patinerad brons, läderklädd skiva, höjd ca 97, 101 x 49 cm

Mindre fanérbortfall, renoverad, kompletterad, slitage, nyckel saknas

Rum 22

Byrå, 1800-talets mitt

Budhistorik (4 bud)

2278935
1 600
2276129
2272398
650
2271850
500

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.