Fagerhult bordslampor

355665

FAGERHULT, bordslampor, 1 par, mässing, justerbar ljusarm, höjd till sockel 47 cm
PROVENIENS: Tullverket

En med skador, slitage, bucklor, plastlock saknas

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Fagerhult  bordslampor

Budhistorik (11 bud)
2283616
2283644
750
2283616
700
2283641
650
2283616
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.