Oidentifierad konstnär troligen Estland

355664

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Sittande gestalt, otydligt signerad och numrerad ea 29/50, etsning, ca 12 x 9 cm

Något gulnad, mindre fuktskador

Monter 27

Budhistorik

2016-01-24 kl 17:44
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.