Sixten Haage

355646

SIXTEN HAAGE (född 1926): Industri, signerad och Haage -80, etsning, 26/265, ca 49x64 cm

Fack 3

Sixten Haage
Budhistorik (1 bud)

2267426
2016-01-18 21:02:09

2016-01-24 kl 16:12
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.