Walther Beyer

355642

WALTHER BEYER (Tyskland, Sverige, 1898-1993):
Porträtt av Lotte Laserstein (Tyskland, Sverige 1898-1993), signerad Walther Beyer och med dedikation: "Till fru Lotte Laserstein med tacksamhet", etsning med handkolorering, bladmått 47x36 cm

Fläckar

Fack 25

Walther Beyer

Budhistorik (12 bud)
2279804
1 300
2279254
2278512
2278604
2278512

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.