Sideboard mahogny

355641

SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft, fanérat i mahogny, två etage, höjd 80, 100x25 cm

En lös dekordel medföljer, smärre bruksslitage

Rum 19

Sideboard mahogny

Budhistorik (19 bud)
2278452
2 800
2278352
2 600
2277581
2 400
2277581
2276131

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.