Hylla mahogny

355637

HYLLA, 1900-talets andra hälft, fanér i mahogny, överdel med två lådor, nederdel med hyllplan, höjd 93, 76x28 cm

Bruksslitage, smärre ytskador

Rum 19

Hylla mahogny

Budhistorik (16 bud)
2278819
1 600
2278742
2278818
2278742
1 400
2278814
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.