Stolar mahogny

355636

STOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, fanérade i mahogny, skulpterad dekor, djuphäftade sitsar klädda i grönt skinn, sitthöjd 45 cm

Bruksslitage

Rum 22

Stolar mahogny

Budhistorik (11 bud)
2279978
850
2279974
2279966
750
2279961
700
2279945
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.