Roland Svensson

355632

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarhav", signerad Roland S, P.t. 1957 färglitografi, ca 33x28 cm

Tavelvagn 5

Roland Svensson

Budhistorik (17 bud)
2280311
2280310
2280299
2280298
950
2280295
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.