Ask med lock sterlingsilver

355631

ASK med lock, sterlingsilver, dekor med älghuvud samt horn, räfflad dekor, höjd 3, 4 x 8 cm, vikt ca 333 g

Bucklor och slitage

Silver

Monter 27

Ask med lock sterlingsilver

Budhistorik (11 bud)
2278936
2278261
2265859
2277508
2265859
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.