Roland Svensson

355630

ROLAND SVENSSON (1910-2003): ''Gillöga", "Utskärgård'', 1970, signerad Roland S, pt 1957, färglitografi, ca 27x45 cm

Gulnad

Tavelvagn 5

Roland Svensson

Budhistorik (7 bud)
2268531
650
2279351
600
2268531
500
2278010
450
2268531

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.