Sven Erixon X:et

355627

SVEN ERIXON, X:et (1899-1970): Landskapsutsikt Söndrum, signerad Sven Erixon, 155/175, färglitografi, ca 43x50 cm

Tavelvagn 6

Sven Erixon X:et
Budhistorik (6 bud)
2277870
500
2276582
450
2272119
2276580
2272119

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.