Hörnskåp med vitrindel

355625

HÖRNSKÅP, 1900-talets andra hälft, mahogny, överdel del med vitrin, höjd 180 cm, 60x45 cm, nycklar medföljer

Visst bruksslitage, nyckel fast i nedre låset

Rum 20

Hörnskåp med vitrindel

Budhistorik (6 bud)
2278964
750
2277814
700
2277814
600
2276882
550
2277813
500

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.