Bordslampa Carl Fagerlund

355623

CARL FAGERLUND, bordslampa, Orrefors, grön glasmassa, signerad, höjd exkl. skärm 41 cm

Bruksslitage

Belysning, Bordslampor, Design

Rum 7

Bordslampa Carl Fagerlund

Budhistorik (20 bud)
2278546
1 400
2277772
1 300
2277355
2276157
2277353

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.