Röllakansmatta

355615

MATTA, röllakan, 1960/70-tal, osignerad, ca 248 x 164 cm

Slitage, mindre fläckar.

Mattor/Textilier

Röllakansmatta

Budhistorik (7 bud)
2291616
2274721
3 800
2291615
3 600
2274721
3 400
2289511
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.