Ingegerd Silow röllakan

355613

INGEGERD SILOW, matta, röllakan, 1900-talets mitt, signerad I. S. ca 230x164 cm

Slitage.

Mattor/Textilier

Ingegerd Silow röllakan

Budhistorik (6 bud)
2291580
550
2291539
500
2291510
450
2291055
2290004

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.