Ingegerd Silow röllakan

355611

INGEGERD SILOW, matta, röllakan, 1900-talets mitt, signerad I. S, ca 234x168

Slitage, fläckar

Mattor/Textilier

Ingegerd Silow röllakan

Budhistorik (7 bud)
2289409
600
2289119
550
2288922
500
2287607
450
2288921
450

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.