Röllakansmatta

355606

INGEGERD SILOW, matta, 1900-tal, röllakan, monogramsignerad IS, ca 245x167 cm

Slitage, fläckar

Mattor/Textilier

Röllakansmatta

Budhistorik (32 bud)
2288457
2 800
2288455
2 600
2288451
2 400
2288454
2 400
2288451

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.