Röllakanmatta

355604

INGEGERD SILOW, matta, 1900-tal, röllakan, monogramsignerad IS, ca 200c135 cm

Slitage

Mattor/Textilier

Röllakanmatta

Budhistorik (13 bud)
2289413
850
2289411
2289406
750
2289404
700
2289402
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.