Skålar silver

355602

SKÅLAR, 2+2 st, låghaltigt silver, 1900-tal, möjligen Egypten, höjd 5 cm, total vikt ca 390 g

Slitage

Silver, Orientaliskt

Skålar silver

Budhistorik (5 bud)
2280051
950
2277492
900
2270791
850
2264681
2264680
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.