John-E Franzén Chief

355596

JOHN-E FRANZÉN (född 1942): Indien Chief,
daterad och numrerad JEF 1995, färglitografi, 245/250, 44x54 cm

John-E Franzén Chief
Budhistorik (13 bud)
2280063
2280076
1 900
2280063
1 800
2280068
1 700
2280063
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.