Arne L. Hansen färglitografi

355593

ARNE L. HANSEN (1921-2009), röd komposition, färglitografi, signerad och daterad -59, numrerad 159/260, ca 42 x 61 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 10

Arne L. Hansen färglitografi
Budhistorik (11 bud)
2284789
750
2283713
700
2284787
700
2283713
650
2284784
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.