Erik Abrahamson oljemålning

355580

ERIK ABRAHAMSON (1871-1907), ovädersmoln, signerad E Abrahamson, olja på pannå, 22 x 31 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Erik Abrahamson oljemålning

Budhistorik (7 bud)
2279767
2278694
2277774
950
2271817
900
2269949
650

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.