Spegellampetter gustaviansk stil

355577

SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, förgyllda, för ett ljus vardera, höjd 42 cm

Diverse, Speglar

Rum 20

Budhistorik (22 bud)
2279231
4 200
2277042
2279230
2277042
3 200
2279229

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.