Golvlampa

355569

ATELJÉ LYKTAN, golvlampa, "Mars", design Per Sundstedt för Ateljé Lyktan 1972, brun metall och krom, höjd 130 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage

Belysning, Golvlampor, Design

Rum 2

Golvlampa

Budhistorik (12 bud)
2284538
850
2283965
2284537
750
2283965
700
2271689
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.