Bord engelsk stil

355568

BORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, fanérade i mahogny, vardera höjd ca 53, 42x67 cm

Smärre ytskador

Rum 6

Bord engelsk stil

Budhistorik (13 bud)
2277756
2279177
2277756
950
2279176
900
2277756
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.