Huntingtable mahogny

355566

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, sk Huntingtable, fanérat i mahogny, höjd ca 53, 131x45 cm

Smärre ytskador

Rum 6

Huntingtable mahogny

Budhistorik (20 bud)
2280121
4 200
2280116
2280062
3 800
2280115
3 600
2280062
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.