Bord Josef Frank Svenskt Tenn

355558

JOSEF FRANK, bord, Svenskt Tenn, modell 590, fanerat i alm och mahogny, rundade och mässingsskodda hörn, höjd ca 73, 200 x 90 cm

slitage, delvis blekt, ytslitage, märken

Möbler, Design

Rum 3

Bord Josef Frank Svenskt Tenn

Budhistorik (6 bud)
2265673
15 000
2277787
15 000
2265673
14 000
2277783
13 500
2265673
12 000

Slutpris SEK:
15 000
1 511 EUR, 1 716 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.