Antoni Tapies

355555

ANTONI TAPIES (1923-2012): "Cordill", signerad och numrerad Tapies, 14/75, carborundum, bladmått 76x60 cm

Rum 22

Antoni Tapies
Budhistorik (5 bud)
2278960
3 200
2278955
2278002
2 800
2270940
2 600
2264091

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.