Golvlampor 1 par

355552

GOLVLAMPOR, 1 par, 1900-talet mitt, mässing, märkta EB Made in Sweden, höjd inkl skärmar ca 140 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage

Belysning, Golvlampor

Rum 2

Golvlampor 1 par

Budhistorik (37 bud)
2284982
4 400
2284977
4 200
2284968
2284973
3 800
2284968
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.