Ulrica Hydman Vallien färglitografi

355550

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938), ansikten, signerad och numrerad Ulrica Hydman Vallien 47/100, färglitografi, bladmått 56 x 74 cm

Fack 51

Budhistorik (19 bud)
2278813
2278232
1 400
2278734
1 300
2278232
2276723

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.