Gösta Hallencreutz stilleben

355544

GÖSTA HALLENCREUTZ (1881-1952): Blomsterstilleben, olja på pannå, signerad G. Hallencreutz, 56 x 41,5 cm

Tavelvagn 28

Gösta Hallencreutz stilleben

Budhistorik (3 bud)

2278768
2276226
2269955

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.