Kassakista

355542

KASSAKISTA, metall, 1800-tal, imitationsmålad, handtag, höjd ca 47, 60 x 47 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Diverse

Rum 2

Kassakista

Budhistorik (11 bud)
2285109
2284221
2285107
2284221
1 800
2285105
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.