Skrivbord

355540

SKRIVBORD, omkring 1900, 3-delat, fanérat i mahogny, med 2 hurtsar, beslag i mässing, höjd ca 79, 136 x 63 cm
PROVENIENS: Tullverket

Blekt, slitage, märken

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 2

Skrivbord

Budhistorik (6 bud)
2284939
550
2284410
500
2284408
450
2281028
2276147

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.