Spolmaskin

355538

SPOLMASKIN, omkring 1900, Tyskland, underrede i ek, märkt Max Kohl A.G. Werkstätten für Präzisionsmechanik Chemnitz i. Sa., låda i underredet, totallängd ca 108 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage

Diverse, Nautica/Technica

Rum 2

Spolmaskin

Budhistorik (16 bud)
2284119
2284943
950
2284119
900
2284000
850
2284036
850

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.