Ritningshurts

355536

RITNINGSHURTS, omkring 1900-talets mitt, ek och furu, skiva i laminat, 13 lådor, skålhandtag i svartmålad metall, höjd ca 94, 133 x 102 cm
PROVENIENS: Tullverket

Senare skiva, slitage, troligen kortad

Rum 2

Ritningshurts

Budhistorik (20 bud)
2283270
2283161
2283269
1 900
2283161
1 800
2283158
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.