Orientaliska vaser

355535

VASER, 2 st, FLASKA med lock, 1900-talets första hälft, hamrad och sicelerad koppar, dekor med fåglar och växter, höjd 18-24 cm

Liten mynningslagning

Diverse, Inredning och husgeråd, Metall, Koppar, Orientaliskt

Monter 27

Orientaliska vaser

Budhistorik (1 bud)

2278727
2016-01-24 11:01:44

2016-01-24 kl 11:36
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.