Skulptur

355530

SKULPTUR, 1900-talets andra hälft, Shona, Tanzania, stenart, fågelmänniska, signerad S June, höjd ca 49 cm

Smärre slitage

Etnografica

Rum 8

Skulptur

Budhistorik (7 bud)
2275740
2275573
750
2275565
700
2275509
650
2275506
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.