Fåtölj Nordiska Kompaniet

355525

NORDISKA KOMPANIET, fåtöljer, 1 par, 1900-talets första hälft, enligt uppgift möjligen Carl Malmsten, märkta med nr R562 275 C50688, blå klädsel, sitthöjd ca 46 cm

Klädsel med smärre slitage och fläckar

Rum 11

Fåtölj Nordiska Kompaniet

Budhistorik (2 bud)

2267593
2 600
2267533
550

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.