Skrivpulpet

355524

SKRIVPULPET, 1700/1800-tal, bemålad i ljusgrått, bockunderrede, höjd ca 86, 88 x 113 cm
PROVENIENS: Tullverket

Senare bemålad, slitage, nyckel saknas

Rum 2

Skrivpulpet

Budhistorik (2 bud)

2284802
750
2269055

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.