Skåp

355522

SKÅP, 1800-talets slut, fanérat med valnöt, invändigt med 3 hyllplan, höjd ca 83, 75x64 cm

Slitage, torrsprickor, nyckel saknas, senare bakben

Rum 5

Skåp

Budhistorik

2016-01-23 kl 21:50
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.