Soffa Louis XVI

355521

SOFFA, Frankrike, Louis XVI, 1700-talets andra hälft, rödbok, träskuren dekor, längd 180 cm

Slitage, kompletterande fotavslut, tyget med fläckar

Rum 19

Soffa Louis XVI

Budhistorik (10 bud)
2272504
4 400
2276858
4 400
2272504
4 200
2276857
2272504
3 200

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.