Sven Erixon blandteknik

355520

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Figurscen, signerad och daterad Sven Erixon -42, blandteknik, ca 29 x 37 cm

Med dedikation

Fack 23

Sven Erixon blandteknik

Budhistorik (27 bud)
2267402
2269045
2267402
1 900
2269044
1 800
2267402
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.