Bänk 1800-tal

355513

BÄNK, sengustaviansk, 1800-tal, skuren dekor, längd 73 cm

Slitage, renoverad

Rum 8

Bänk 1800-tal

Budhistorik (35 bud)
2284587
6 000
2284249
5 800
2284198
5 600
2284248
5 600
2284198
5 400

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.